Сигналізація Starline в Харкові

Сигналізація Starline в Харкові

Кожна людина, навіть не має автомобіль, добре розуміє основне призначення автомобільної сигналізації. Кожна людина, стикався з транспортними засобами хіба що на вулиці, хоча б раз у житті чув пронизливий сигнал сигналізації, що спрацювала. Почути посеред ночі гучні звукові сигнали — не найприємніша новина. Але для людини, що володіє авто, це необхідність і відчутна допомога.
Адже машина на вулиці схильна до різних небезпек. Спрацювала сирена здатна відлякати злочинців, які бажали розкрити або викрасти транспортний засіб. Природно, що далеко не кожна сигналізація ефективна на практиці. Тому до вибору комплексу захисту варто підходити відповідально. На сьогодні комплекси Starline в Україні утримують лідируючі позиції. Компанія займається випуском охоронного обладнання для автомобілів не перший рік, що дало можливість українським автомобілістам переконатися у високій якості продукції, що випускається Старлайн продукції.

Розшифровка назв комплексів Starline

Сигналізація Starline включає в себе безліч функцій, що робить покупку охоронного комплексу одним з найбільш вигідних придбань в очах автомобілістів. Крім цілого ряду захисних здібностей автосигналізація отримала функцію автозапуску. Вона дозволяє запускати силовий агрегат у встановлений час. Це особливо зручно в зимовий час, коли є необхідність прогріти силовий агрегат, але сидіти в промерзлій машині немає ніякого бажання. Але перш ніж розбиратися в функціоналі сигналізації, необхідно ознайомитися з таким важливим моментом, як розшифровка назв.
Модельний ряд Starline в Харкові представлений досить великою кількістю пристроїв, які між собою відрізняються набором функцій, отже, і вартістю. Цей ряд представлений як бюджетними комплексами, так і дорогими сигналізаціями, що об’єднали в собі технологічні рішення в галузі охорони транспортного засобу, матеріали і компоненти високої якості. Такі пристрої здатні задовольнити потреби самого вибагливого автомобіліста, адже його машина гарантовано буде залишатися під надійним захистом.
Після іменування виробника слід буквено-чисельний ряд, в якому:

 1. Перша буква після назви Starline означає серію. У старих моделях для легкових авто застосовувалися літери A / AS, B, E, проте в даний час сигналізація для цієї категорії транспорту позначаються ще як М, S і Х.
 2. Автосигналізація Starline в найменуванні після букв отримала ще й цифри. Перша цифра вказує на підтримку дистанційного запуску силового агрегату — так (9) і немає (6).
 3. Слідом йде номер покоління. Це може бути, наприклад, цифра 5 або 6, що вказує на приналежність пристрою до 5 і 6 покоління сигналізацій відповідно.
 4. У назві може фігурувати позначення BT — наявність модуля Bluetooth.
 5. Якщо в назві є 2CAN + 2LIN, така сигналізація отримала вбудований CAN адаптер і бесьключевой запуск двигуна.
 6. Напис GSM і GPS вказує на наявність відповідних антен.

За останні кілька років компанія Старлайн випустила цілий ряд принципово нових пристроїв, що забезпечують ще більш високий рівень захисту. Також охоронні комплекси постійно отримують нові функціональні можливості.

Переваги автосигналізації Starline

Установка Starline не займає надто багато часу. Однак цю роботу краще всього довірити професіоналам, щоб отримати найбільшу користь від автосигналізації. Основні переваги Старлайн виходять з функціональних особливостей. Особливо популярні моделі з діалогової захистом. Це термостійкі пристрої, здатні справно працювати в температурному діапазоні від -45 до +85 градусів за Цельсієм. Наявність криптозахисту високо цінується серед автомобілістів. Моделі з шифруванням AES не дозволяють зловмисникам прочитати значення електронного ключа без наявності самого ключа. Єдиний спосіб злому — перебір комбінацій. Але їх настільки багато, що навіть потужна обчислювальна техніка за прийнятний час не зможе впоратися з цим завданням.

starline украина

Незалежно від моделі та вартості сигналізація Старлайн забезпечить:

 1. Надійний захист від викрадення. За рахунок чутливих антен і чутливого трансивера код шифрування надійно захищений від крадіжки.
 2. Стабільна робота в екстремальних умовах. Як було сказано вище, сигналізація справно працює при критично низьких і високих температурах.
 3. Розумний «запуск». Автомобіліст може його налаштувати по днях тижня або по температурі навколишнього середовища.
 4. Моніторинг. Власник авто може робити моніторинг і телематику за допомогою смартфона за рахунок наявності надійних модулів супутникового зв’язку.
 5. Сучасні засоби захисту. Є прихована блокування двигуна iCAN, а також авторизація по ПІН-коду.
  Брелок Starline зручний і функціональний, стабільно працює в радіусі 2 км. Як показала практика, більша частина українських автомобілістів вибирає моделі StarLine A93 і StarLine A63. Це недорогі, але в той же час надійні сигналізації, які є лідерам